Tipobet Para Yatırma ve Çekme Seçenekleri

Tipobet365 şirketinde diğer kuruluşlara nazaran günün her saatinde rahatlıkla ödeme yapabileceğiniz bir kuruluştur.Hiçbir zaman tipobet şirketinde kolay kolay sorun yaşanmaz ve rahatlıkla aşağıda bulunan ödeme yöntemleri ödeme yapabilirsiniz.

Tipobet365 şirketinde minimum yatırım miktarı ” 50 TL ” olarak bilinmektedir.Maksimum şekilde ödeme yapmak istiyorsanız ” LİMİT 100.000 TL ” olarak belirlenmiştir.Bu limitler aralığında dilediğiniz an ödeme yapabilir ve şirketin sunduğu hizmetlerden faydalanabillirsiniz.

Tipobet365 Hangi Ödeme Yöntemleri ile Para Yatırılır ?

Tipobet şirketine aşağıda bulunan ödeme yöntemleri ile dakikalar içerisinde ödeme yapabilrisiniz.Tipobet365 şirketinde ödeme yaparken kesinlikle doğru siteye giriş yaptığınızdan ve güncel hesaplara ödeme yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Ödeme Yöntemleri ;

  •  Banka Havalesi
  •  Cepbank
  •  Ecopayz
  •  Astropay
  •  Bitcoin

yukarıdaki ödeme yöntemlerini kullanarak,ödeme yapın her hangi bir sorun yaşarsanız doğrudan müşteri temsilcileri ile irtibata geçin ve yaşanan sorunu müşteri temsilcileri ile paylaşın.

Ödeme Yöntemleri ile Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Başlıca Kurallar

Banka Havalesi : Banka havalesi yöntemi ile ödeme yaparken kesinlikle öncelikle dikkat edilmesi gereken doğru ve güncel hesaba ödeme yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir.

Cepbank : Cepbank ile ödeme yaparken müşteri temsilcileri ile irtibata geçeerek cepbank yapacağınız numarayı ve işlem hareketinizi müşteri temsilcilerinden destek alarak yapmanız durumunda daha sağlıklı bir hareket olacaktır.

Ecopayz : Ecopayz ile ödeme yaparken site tarafından size verilen cüzdana ödeme göndererek kısa süre içerisinde ödemeniz atkif olur,ancak ödeme yapmadan önce kesinlikle doğru cüzdana gönderdiğinizden emin olun.

Astropay : Astropay ile ödeme yaparken en dikkat edilmesi gereken,satın aldığınız astropay’in card numarsını üçüncü şahıs kişlier ile asla paylaşmayın.Astropay ile ödeme yaparken tek dikkat edilmesi gereken unsur budur.

Bitcoin : Bitcoin ile ödeme yaparken ecopayz’da olduğu gibi site tarafından sizlerle paylaşılan bitcoin hesabına doğru şekilde ödeme gönderdiğinizden emin olmanız gerekmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir